Бренд: ST
Краток опис: ST DF-8550XW, Superior Technology, Фритеза, Бела боја, 2000W,...
Достапност:
Шифра: 71996
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 3,999 Ден.

РОДЕНДЕНСКА КЛУБ ЦЕНА:

3,399 Ден.
12 РАТИ: 295 Ден.
24 РАТИ: 152 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST DF-8550XW, Superior Technology, Фритеза, Бела боја, 2000W, Капацитет 2.5 литри, Тајмер 30 минути, Термостат, Избор на температура на готвење, Двоен филтер, Нелеплива површина, Безбедносен механизам со кој капакот се отвара автоматски со притискање на копче
Тип на фритези со масло
Можеби ќе Ве интересира