Бренд: Philips
Краток опис: PHILIPS 43PFS5823, 43" (109cm) SMART FullHD LED TV, Resolution 1
Достапност:
Шифра: 71958
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PHILIPS 43PFS5823, 43" (109cm) SMART FullHD LED TV, Resolution 1.920 x 1.080, PPI 500, Pixel Plus HD, Philips app gallery, tuner DVB-T/C/S, Speakers Total 20W RMS Incredible Surround, Clear Sound, DTS, WiFi integrated,Connections: 2 x HDMI, 2x USB, 1 x Component (Y/Pb/Pr), 1 x Ethernet, 1 x Digital Audio Out (Optical), 1 x RF In (Terrestrial / Cable/ Satellite input), 1 x 3.5mm Headphone jack, 1 x CI+ Card Slot, Vesa Support, Frame Stand, P/N: 43PFS5823/12
Напреден Филтер
3D Не
Wifi Да
Боја Сребрена - Алуминиум
Резолуција FullHD
SMART Да
Дијагонала 43'' (109cm)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF