Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL SPIW 318L, Инвертер клима уред со 6th sense технологиј
Достапност:
Шифра: 71943
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 44,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

39,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 3,334 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,667 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL SPIW 318L, Инвертер клима уред со 6th sense технологија, 18.000BTU, Моќност 5KW на ладење, 5,3KW на греење, ЛЦД Дисплеј, Бела Боја на внатрешната единица, Работна температура од -10 до +45 степени, Тивок режим на работa, SCOP (kW):4.0, SEER (kW):6.1, капацитет на одвлажнување 1.8л/ч., Проток на воздух 2000 m3 / h, Around U - сензорот на далечинскиот управувач ја пренесува температурата околу Вас до главната единица, Sleep функција, 24ч тајмер, автоматски рестарт, New HD + HEPA филтер, A++ ладење, А+ греење, Гас за разладување R-32
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Ресен
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG