Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL SPIW 312L, Инвертер клима уред со 6th sense технологиј
Достапност:
Шифра: 71942
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 29,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

24,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,105 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 625 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL SPIW 312L, Инвертер клима уред со 6th sense технологија, 12.000BTU, Моќност 3.4KW на ладење, 3,8KW на греење, ЛЦД Дисплеј,6th Sense технологија со температурен сензор кој ја одредува работата на климата според Вашите потреби, Работна температура од -10 до +43 степени, Тивок режим на работa, 4D XPERT проток на воздух со странични отвори, Eco мод на работа, SCOP (kW):4.0, SEER (kW):6.1, капацитет на одвлажнување 1.2л/ч., Проток на воздух 1600 m3 / h, Around U - сензорот на далечинскиот управувач ја пренесува температурата околу Вас до главната единица, Sleep функција, Тајмер, Активен јаглен филтер, A++ ладење, А+ греење, Гас за разладување R-32, Идеална за простории до 30м2
Достапност по салони Сетек Прилеп
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG