Бренд: Philips
Краток опис: Philips HR2052/90, Блендер, 350W, Боја Црна, капацитет на садот
Достапност:
Шифра: 71908
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HR2052/90, Блендер, 350W, Боја Црна, капацитет на садот 1,5л, цврста пластика отпорна на кршење, 1 брзина и Пулс, заштита од презагревање
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela