Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal FV3951E0, Пегла на пареа, Боја зелено бела, 2400W, регулир
Достапност:
Шифра: 71850
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal FV3951E0, Пегла на пареа, Боја зелено бела, 2400W, регулирачка пареа 35г/мин, ударна пареа 120г/мин, Anti-Calc, Anti-Drip, Плоча Durilium Airglide, функција за самочистење, вертикална пареа, Еко функција, удобна рачка, 270мл резервоар за вода
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it