Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje RK 611 P W4, Комбиниран фрижидер со долна комора, Бела б
Достапност:
Шифра: 71829
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje RK 611 P W4, Комбиниран фрижидер со долна комора, Бела боја, Енергетска класа: A+, 1 компресор, FrostLess: не собира мраз во замрзнувачот, Автоматско одмрзнување - фрижидер, Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски простор од 60 cm, LED трака на кровот, 4 стаклени полици, CrispZone голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста, XXL SpaceBox фиока, 1 фиока за брзо замрзнување, Лево/десно отварање на врата, капацитет 326л (229+97), Димензии (Ш x В x Д): 60 x 185 x 64 cm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela