Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje WE823, Машина за перење алишта, Голем ЛЦД Дисплеј, 8кг,
Достапност:
Шифра: 71827
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Gorenje WE823, Машина за перење алишта, Голем ЛЦД Дисплеј, 8кг, 1200 вртежи, 16 програми, WaveActive барабан, Волумен на барабан 54л, Автоматско перење (AutoWash)-Секогаш вистинската програма, Заштита од алергии (AllergyCare), StableTech Поголема стабилност во текот на работата со специјално дизајнирани страници, SterilTub Алишта со секогаш пријатен мирис, Погодно отворање на вратата Совршено вметнување алишта, Тајмер, Заклучување - заштита за деца, Бучност 59дб, Годишна потрошувачка на ел. енергија 193 kWh, А+++ енергетска класа, Димензии 60x85x54.5 цм
Тип Машини со предно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24_RATI_555
  • BIG_SALE_WG_5552
  • BIG_SALE_SDA_555
  • BIG_SALE_MOB_555
  • BIG_SALE_IT_555
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG