Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN TFR 278W, Фрижидер со долна комора, бела боја, Dir...
Достапност:
Шифра: 71792
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 17,999 Ден.

РОДЕНДЕНСКА КЛУБ ЦЕНА:

14,999 Ден.
12 РАТИ: 1,300 Ден.
24 РАТИ: 669 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TELEFUNKEN TFR 278W, Фрижидер со долна комора, бела боја, Direct cooling, дел за одржување 184л, замрзнувачки дел 84л, стаклени полици, А+ енергетска класа, Димензии 170x54x61 цм
Боја Бела
Диспанзер за вода Не
Дисплеј Не
Енергетска класа А+
Технологија на ладење Direct cooling
Тип на мотор Стандарден
Тип на уред Комбиниран со замрзнувач долу
Можеби ќе Ве интересира