Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG WD90J6A10AW/LE, Машина за перење и сушење алишта, 9кг пе
Достапност:
Шифра: 71692
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG WD90J6A10AW/LE, Машина за перење и сушење алишта, 9кг пере и 6кг суши,Бела боја, Crystal Blue врата, 1400 вртежи/мин, Тивка при работа, DIGITAL INVERTER мотор со 10 години гаранција, Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење, ЛЦД Дисплеј, Eco Bubble технологија- систем на перење со воздушни меури, Air wash програми за отстранување на мириси и дезинфекција на облеката, Лесно пеглање на алиштата, A енергетска класа, 14 прогами за перење, 15 минути брзо перење, Тајмер за одложено перење, Child Lock заштита за деца, Smart Check опција за проверка на дефект преку мобилен телефон, Димензии 600 x 650 x 850 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555