Бренд: SONY
Краток опис: SONY BRAVIA KD55XF9005BAEP, 55" (140cm) Android 4K HDR UltraHD L
Достапност:
Шифра: 71599
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY BRAVIA KD55XF9005BAEP, 55" (140cm) Android 4K HDR UltraHD LED TV, Resolution 3840x2160, Motionflow XR 1000 Hz, HDR10 , TRILUMINOS, 4K HDR Processor X1 Extreme, X-tended Dynamic Range Pro, X-Motion Clarity, Local Dimming, Built in WiFi, Bluetooth, Google Assistant, Screen mirroring, Youtube, Clear resolution enhancer, ClearAudio+ , Clear Phase, S-Force Front Surround, 2x10W speakers, USB HDD recording, Tuner DVB-T/T2/S/S2/C + analog, 4x HDMI 2.0, 2x USB 2.0 & 1x USB 3.0, 1x analog audio out, 1x Ethernet R45, 1x AV Composite In, 1x Optical Audio Out, 1x 3,5 mm Audio Out, Vesa Support, Silver L-Shape
Напреден Филтер
Оперативен систем Андроид
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Црна
Дијагонала 55'' (140cm)
Резолуција 4K UHD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt