Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG RT38K5530S9/EO, Комбиниран фрижидер со горна комора, INO
Достапност:
Шифра: 71577
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG RT38K5530S9/EO, Комбиниран фрижидер со горна комора, INOX, NO FROST, ЛЦД Дисплеј на вратата, MULTI FLOW технологија, Дигитал инвертер компресор со 10 години гаранција, Капацитет 384л (295л за ладенје + 89л за замрзнување), ЛЕД осветлување, 4 режими на работа ( комората може да е разладен дел, комората може да се исклучи, разладниот дел може да се исклучи, може да работи само комората), Twin Cooling Plus - независен замрзнувач и независен разладен дел, чување свежа храна со 70 проценти влажност, POWER FREEZE опција за брзо замрзнување, реверзибилна врата, Анти бактериски протектор, A+ енергетска класа, Димензии: 178.5x68x67cm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm