Бренд: Philips
Краток опис: Philips FC6171/01, Рачна правосмукалка, Боја Бела, заменува 2000
Достапност:
Шифра: 71560
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Philips FC6171/01, Рачна правосмукалка, Боја Бела, заменува 2000 W, Собирање на прашина во сад, Капацитет на садот 0,6л, TriActive Turbo четка, Батерија Li-Ion, 25.2V, Користење 50 мин
Тип вертикална
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG