Бренд: ST
Краток опис: ST GAC-18SOO, Superior Technology, 18000 BTU ON/OFF Климатизер,
Достапност:
Шифра: 71497
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST GAC-18SOO, Superior Technology, 18000 BTU ON/OFF Климатизер, Ладење 5.2KW и Греење 5.33KW, Скриен Дисплеј, LANDA КОМПРЕСОР, EER за ладење 3.21, COP за греење: 3.61, Тајмер функција, Auto restart, Самодијагностика, Заклучување, Вертикален Auto swing, Cold plasma филтер, Бучност на внатрешна единица Мин: 31dB, Макс: 42dB, Бучност на надворешна единица Мин: 56dB, Макс: 66dB, Волумен на протoк на воздух m3h 650/560/480/350, Одвлажнување 1.8л на час, Нормална работна температура: -10 to 43 C, R410A еколошки гас, A енергетска класа во ладење и греење, Далечински управувач, Идеална за простории од 20 до 35м2
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • it tv
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel