Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG VS60K6050KW/GE, Рачна вертикална правосмукалка и безжичн
Достапност:
Шифра: 71489
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 14,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

12,749 Ден.
24x КЛУБ рата: 584 Ден.
48x КЛУБ рата: 313 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
SAMSUNG VS60K6050KW/GE, Рачна вертикална правосмукалка и безжична правосмукалка на батерии,Бела боја, 2 во 1 систем, 21.6V, 170W моќност, циклон технологија, 250мл зафатнина на садот за прашина што се мие, 83db, целосна електронска регулација, LED Display, до 30 минути автономна работа, полнива Li-ion батерија за 3 часа
Тип вертикална
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG