Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG RB37J5000WW/EF, Комбиниран фрижидер со долна комора, Бел
Достапност:
Шифра: 71458
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG RB37J5000WW/EF, Комбиниран фрижидер со долна комора, Бела боја, Дигитален интерен Дисплеј, NO FROST без влага во фрижидерот и без мраз во замрзнувачот, MULTI FLOW технологија- струење на ладен воздух од повеке извори, POWER FREEZE опција за брзо замрзнување,полица на извлекување, дисплеј, ЛЕД осветлување, дигитал инвертер мотор со 10 години гаранција, Fresh Zone зона за чување свежо овошје, Нето запремнина 367L (269L + 98L), Потрошувачка на енергија годишно:314kWh, Бучност 38дб, енергетска класа А+, ВxШxД 2010x600x668
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm