Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG WW80J5355FW/AD, Машина за перење алишта, Бела боја, Crys
Достапност:
Шифра: 71455
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG WW80J5355FW/AD, Машина за перење алишта, Бела боја, Crystal Gloss врата, 8кг запремнина на барабанот, 1200 вртежи/мин, ЛЦД Дисплеј, 12 програми, Eco Bubble технологија, Smart Check дијагностика, Last memory, Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење, Тајмер, Child lock, StayClean фиока, Потрошувачка на вода годишно:8100L, Потрошувачка на енергија годишно:166kWh, Ниво на бучава:62/76dB, А+++ енергетска класа, ВхШхД 850x600x550 mm
Тип Машини со предно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm