Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta RO8341EA, Правосмукалка, Боја Сина, според директиви на
Достапност:
Шифра: 71366
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta RO8341EA, Правосмукалка, Боја Сина, според директиви на ЕУ, A/A/A/A класа, Моќност на моторот 750 W, Мултициклонска, ниво на бучност 68db, Собирање на прашина без кеса во сад, Капацитет на садот за прашина 2л, Филтер на издув ХЕПА 13, Телескопска цевка, Радиус на користење 11м, Должина на кабел 8.4м, Класична четка со две позиции, мини четка, четка за паркет
Тип со пластичен сад
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Red_friday_2020
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • gm
  • 555