Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta TN2300F0, Тример за брада, Боја Бела, жично и безжично к
Достапност:
Шифра: 71350
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta TN2300F0, Тример за брада, Боја Бела, жично и безжично користење, 1 чешел, прилагодлива должина за брада 3-7мм, прецизност од 1 мм, четкичка, 60 мин користење, Battery: NiMh
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm