Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CF7830F0, Четка за коса, моќност 1200W, 5 додатоци, четк
Достапност:
Шифра: 71339
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta CF7830F0, Четка за коса, моќност 1200W, 5 додатоци, четка 38мм, јонизатор, "Cashmere Keratin", 2 температури, ладен воздух, врти во два правци, кабел 1,8м
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje