Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta SF4012F0, Преса за коса, Боја Црно-Розево, Максимална те
Достапност:
Шифра: 71328
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 2,399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

2,039 Ден.
24x КЛУБ рата: 94 Ден.
48x КЛУБ рата: 50 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Rowenta SF4012F0, Преса за коса, Боја Црно-Розево, Максимална температура 230С, Температурни нивоа 130-230С, Керамички плочки со Кератин, Јон функција, подвижни плочки, Време на загревање 30 секунди, Ширина на плочките 2,5х9цм, автоматско исклучување, заклучување, Должина на кабел 1,8 м
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG