Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta EP8060F0, Депилатор, Боја Бела, 24 пинцети, Skin Respect
Достапност:
Шифра: 71315
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta EP8060F0, Депилатор, Боја Бела, 24 пинцети, Skin Respect Technology, Безжичен до 40 мин користење, суво и мокро користење, Депилација на влакна дури до 0,5мм, Ротирачка глава, Ротациони дискови, Брзини 2, Масирачки дискови, Подвижна глава, Депилација под пазуви, Глава за бричење, додатоци за бикини и осетливи делови, Четкичка за чистење, Торбичка, Батерија Lithium-ion, полнење 1 час
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela