Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CV5372F0, Фен за коса, Боја црна, Моќност 2100W, Брзини
Достапност:
Шифра: 71307
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta CV5372F0, Фен за коса, Боја црна, Моќност 2100W, Брзини 3, Степен на температура 3, Ладен воздух, Концентратор, Дифузер, Јон функција, Закачалка на рачката
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela