Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal BL1A0D38, Блeндер, Smoothie, Боја Инокс-црна, Моќност 300W
Достапност:
Шифра: 71264
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal BL1A0D38, Блeндер, Smoothie, Боја Инокс-црна, Моќност 300W, 4 ножиња, пластичен сад кој може да се носи со себе, капацитет на садот 700мл, 1 брзина
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF