Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta DW9240F1, Пегла на пареа, Боја Сина, 3100W, регулирачка
Достапност:
Шифра: 71227
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 10,489 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

7,345 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 613 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 307 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Rowenta DW9240F1, Пегла на пареа, Боја Сина, 3100W, регулирачка пареа 65г/мин, ударна пареа 230г/мин, Anti-Calc, Anti-Drip, Плоча MICROSTEAM 400 PROFILE (Laser), 5 електронски нагодувања, функција за самочистење, вертикална пареа, Еко функција, удобна рачка, 350мл резервоар за вода, кабел 2,5 м
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG