Бренд: ST
Краток опис: ST Nutri Blender 800SG, Superior Technology, Нутри блендер со...
Достапност:
Шифра: 71193
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 3,899 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

3,314 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 277 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 139 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST Nutri Blender 800SG, Superior Technology, Нутри блендер со 10 делови, 800W, Вклучени делови: База, 2 различни сечила, 1 висока чаша, 2 ниски чаши, 2 капачиња, 1 рачка, упатство за употреба, Сите делови се безбедни со BPA Free сертификат, Брзина на вртежи 13000-16000 rpm, 1 брзина
Тип на блендери Блендер
Можеби ќе Ве интересира