Бренд: ST
Краток опис: ST CHL-60GBIR, Superior Technology, Високо модерен и дизајнерски
Достапност:
Шифра: 71130
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST CHL-60GBIR, Superior Technology, Високо модерен и дизајнерски Аспиратор со оџак, Црна боја, Контроли на допир, Вклучен далечински управувач, 3 степени на брзина, Капацитет 450м/3 на час, 1 Мотор 135W, Светло 2x18W Халогено осветлување, 120мм отвор, Филтер Алуминиумска касета, Вклучен далечински управувач, Димензии: 60 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm