Бренд: Ribimex
Краток опис: Ribimex Cenerill, MADE IN ITALY, Правосмукалка за пепел, Капацит
Достапност:
Шифра: 70999

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Ribimex Cenerill, MADE IN ITALY, Правосмукалка за пепел, Капацитет 18л., Моќност 1000W, Променлив ХЕПА филтер кој може да се пере + Предфилтер вреќичка, Ергономска рачка за носење, 1.10м флексибилно црево + 20цм метална цевка, Притисок 17Kpa
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela