Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WRIC 3C26, Вградна машина за миење садови, 6th Sense т
Достапност:
Шифра: 70978
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL WRIC 3C26, Вградна машина за миење садови, 6th Sense технологија, 60цм, ЛЦД Дисплеј, 14 комплети, 8 програми, 3 температури, Половично полнење, 10 години гаранција против корозија, тајмер, прилагодлива висина на горната корпа, Power clean систем за чистење лонци, тепсии и тави со силен млаз, самочистечки филтер, Бучност 46дб, Потрошувачка на вода 9л по циклус, А++ енергетска класа, Димензии 82x59.7x57 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm