Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje HD 122 P, Фен за коса, Боја: Розева, TRAVEL EDITION, 120
Достапност:
Шифра: 70952
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje HD 122 P, Фен за коса, Боја: Розева, TRAVEL EDITION, 1200 W, Модел на преклоп, Регулација на брзината: 2, Температурни нивоа: 2, Заштита од прегревање за дополнителна безбедност, Tип на мотор со еднонасочна струја за заштеда на енергија и долгорочна употреба, Должина на кабелот:1,5 m
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela