Бренд: ST
Краток опис: ST BHVG-3430L, Superior technology, Вградна гасна стаклокерамичк
Достапност:
Шифра: 70942
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST BHVG-3430L, Superior technology, Вградна гасна стаклокерамичка плотна, 2 зони на гас,Домино 30цм, стакло MADE IN ITALY, сигурносен вентил, наменета за LPG гас + природен гас, механички команди, заштита од прегревање, кружен гусан држач за садови при готвење на гас
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt