Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH MUM58420, Kујнски робот, Сиво Виолетова боја, Моќен мотор
Достапност:
Шифра: 70866
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
BOSCH MUM58420, Kујнски робот, Сиво Виолетова боја, Моќен мотор 1000W, 7 позиции, 3.9л Инокс сад, Блендер со 1.25л сад, метлички за матење, месење и мешање, носач за прибор и торбичка, посебно сецко со 3 различни диска, Целосно електорнски контроли, Автоматско исклучување, заштита од прегревање
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG