Бренд: ST
Краток опис: ST TB-K510WG, Superior Technology, Блендер, бела боја, 500W, Ста
Достапност:
Шифра: 70675
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST TB-K510WG, Superior Technology, Блендер, бела боја, 500W, Стаклен сад со капацитет од 1.5л, 4 брзини + пулс функција, заштита од прегревање, сечила од нерѓосувачки челик, 1.5м должина на кабел
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela