Бренд: Philips
Краток опис: Philips EP3510/00, Кафемат, Боја Црна, Philips 3100 series Super
Достапност:
Шифра: 70670
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Philips EP3510/00, Кафемат, Боја Црна, Philips 3100 series Super-automatic espresso machine, AquaClean, Automatic Milk Frother, Adjustable coffee dispenser, 5 aroma strength and 5 grinder settings, Hot water function for tea, Removable brewing group, Brita Filter compatible: Optionable, Cappuccinatore, Hot water / Steam Nozzle, Pre-brewing system, Removable watertank, Coffee bean capacity: 250 gr, Waste container capacity: 15 servings, Water tank capacity: 1,8 l, Boiler material: Stainless steel (Inox), Pump pressure: 15, Number of water boilers: 1 boiler, 100% ceramic grinders, Length Memo function, Auto-cleaning & descaling
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24_RATI_555
  • BIG_SALE_WG_5552
  • BIG_SALE_SDA_555
  • BIG_SALE_MOB_555
  • BIG_SALE_IT_555
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG