Бренд: Philips
Краток опис: Philips FC9351/01, Правосмукалка, Боја Црно црвена, Моќност н...
Достапност:
Шифра: 70669
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 10,999 Ден.

РОДЕНДЕНСКА КЛУБ ЦЕНА:

9,349 Ден.
12 РАТИ: 811 Ден.
24 РАТИ: 417 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips FC9351/01, Правосмукалка, Боја Црно црвена, Моќност на моторот 1900 W, Вшмукувачка моќ 370 W, ниво на бучност 82db, Собирање на прашина без кеса во сад, EPA 10 филтер, Капацитет на садот за прашина 1.5л, Телескопска цевка, Радиус на користење 9м, Должина на кабел 6м, Додатоци: Стандардна Четка , Мала четка
Тип на правосмукалка со канистер
Можеби ќе Ве интересира