Бренд: Ariston
Краток опис: ARISTON ALYS PLUS 50 MUD0 18000 BTU ПРЕМИУМ ИНВЕРТЕР Климатизер,
Достапност:
Шифра: 70399
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ARISTON ALYS PLUS 50 MUD0 18000 BTU ПРЕМИУМ ИНВЕРТЕР Климатизер, Ладење 4.87KW и Греење 5.09KW, Скриен Дисплеј, SEER за ладење 6.99, SCOP за греење: 3.8, Ароматерапија функција, Филтер против миризби, Сензор за протекување гас, Мемориска функција, Турбо функција, Бучност на внатрешна единица Мин: 36dB, Макс: 57dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија за греење: 927kwh, Годишна потрошувачка на ел. енергија за ладење: 184kwh, Нормална работна температура: -15 to 43 C, R410A еколошки гас, A++ енергетска класа во ладење, A++ енергетска класа во греење, Далечински управувач
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela