Бренд: ST
Краток опис: ST TAC-18INV, Superior Technology, 18000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер
Достапност:
Шифра: 70282
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST TAC-18INV, Superior Technology, 18000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер со HITACHI компресор, Ладење 5.28KW и Греење 6.0KW, Скриен Дисплеј, SEER за ладење 3.25, SCOP за греење: 3.63, Бучност на внатрешна единица Мин: 40dB, Макс: 44dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија за ладење: 810kwh, Нормална работна температура: -15 to 43 C, R410A еколошки гас, A++ енергетска класа во ладење, A+ енергетска класа во греење, Далечински управувач
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • it tv
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel