Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje BN1000W, Блендер Моќност 1000 W, Inox боја, Број на брзи
Достапност:
Шифра: 70277
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 4,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

4,249 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 365 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 188 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Gorenje BN1000W, Блендер Моќност 1000 W, Inox боја, Број на брзини за лесно ракување: 2, Пулсно работење за пократки циклуси на мешање, On/off копче и копче за регулирање на вртежите, Ефикасен нож со шест сечила, Дополнителен сад, Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање, Капак со кој се претвора блендерот во сад за носење, Гумени ногарки за стабилност, Заштита од прегревање за дополнителна безбедност, Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење, Лесно чистење
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG