Бренд: ST
Краток опис: ST BOBHG 5670XF, Superior Technology, Вграден комплет Фурна + Ст
Достапност:
Шифра: 70250
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST BOBHG 5670XF, Superior Technology, Вграден комплет Фурна + Стаклокерамичка Плотна, Зависни, Вентилатор во фурната, Грил, 56л капацитет на фурна, 4 грејни зони на плотна, Тајмер, А енергетска класа, Димензии 60x60x57 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm