Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA FCCX680009, Електричен стаклокерамички шпорет, 60цм, Инокс
Достапност:
Шифра: 70061
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA FCCX680009, Електричен стаклокерамички шпорет, 60цм, Инокс, 4 зони на готвење, 65литри рерна со ВЕНТИЛАТОР, 8 функции на рерната, Грил функција, горен греач 900W, долен греач 1300W, емајл лесен за чистење, двојно стакло на вратата, А енергетска класа
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm