Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA FCCW680009, Електричен стаклокерамички шпорет, 60цм, бела
Достапност:
Шифра: 70060
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA FCCW680009, Електричен стаклокерамички шпорет, 60цм, бела боја, 4 зони на готвење, 65литри рерна со ВЕНТИЛАТОР, 8 функции на рерната, Грил функција, горен греач 900W, долен греач 1300W, емајл лесен за чистење, двојно стакло на вратата, А енергетска класа
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • Procistuvaci
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG