Бренд: ST
Краток опис: ST BOL-3410XF, Superior technology, Вградна фурна со Турбо ВЕНТИ
Достапност:
Шифра: 69998
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST BOL-3410XF, Superior technology, Вградна фурна со Турбо ВЕНТИЛАТОР, Инокс, сребрена рачка, сребрени механички копчиња, Механички Тајмер, 62л капацитет на фурна, горен и долен греач, Грил, светло во фурната, Врата со двојно стакло - лесночистечка со внатрешно стакло кое се вади, Лесно чистечки специјален емајл на ѕидовите во фурната, А енергетска класа, 1 длабока тепсија, 1 решетка, Димензии 60x60x57,5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • Procistuvaci
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG