Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips GC3581/30, Пегла на пареа, Боја Виолетова, 2400W, регулирачка пареа 40г/мин, ударна пареа 160г/мин, Anti-Calc, Anti-Drip, Spray, Керамичка плоча, функција за самочистење, вертикална пареа, Еко функција, удобна рачка, 400мл резервоар за вода
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje