Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY MG 295 Black, Shiatsu масажер седиште, пенетрацис
Достапност:
Шифра: 69929
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY MG 295 Black, Shiatsu масажер седиште, пенетрациска 3D масажа за грбот, прилагодлива висина, со светло, опција за греење, можност за перење на прекривката, 2 брзини на масирање, можност за избор во кој дел да биде масажата, масирање на врат во две насоки, ролинг масажа, спот масажа на одредена точка, автоматско исклучување после 15мин, 60W
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Охрид
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 8-mi Mart
  • 555SDA
  • 555Gorenje
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG