Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux EHF6342XOK, Вградна стакло керамичка плотна, INOX рам
Достапност:
Шифра: 69847
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Electrolux EHF6342XOK, Вградна стакло керамичка плотна, INOX рамка, ЛЦД Дисплеј, Контрола Електронски на допир, Тајмер, Автоматско исклучување, Stop and go функција, Заклучување од деца, Residual temp. Indication, 1 side bevelЛЦД glas, Грејни зони: 2 x поединечна плотна 145mm 1.200W, дупла плотна 120/180mm 700W/1.700W, тродупла плотна 120/210mm 750W/2.200W, Вкупна моќност 6.300W, Индикатор на греење, Димензии 590 x 520 x 38 mm (60cm)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24_RATI_555
  • BIG_SALE_WG_5552
  • BIG_SALE_SDA_555
  • BIG_SALE_MOB_555
  • BIG_SALE_IT_555
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG