Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje K 17 I, Термо Бокал, Сиво-Бела боја, Запремнина 1,7 л, М
Достапност:
Шифра: 69842
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje K 17 I, Термо Бокал, Сиво-Бела боја, Запремнина 1,7 л, Моќност на загревање 2.200 W,Ротација 360° , Автоматско исклучување, индикатор за вода, Филтер на одлив
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm