Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje CJ 40 W, Соковник - Цитрус преса, Бела боја, Мокност ...
Достапност:
Шифра: 69841
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 1,490 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

1,267 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Gorenje CJ 40 W, Соковник - Цитрус преса, Бела боја, Мокност 40 W, Реверзибилно работење, Мрежест филтер, Можност за миење на додатоците во машина за садови, Волумен на садот за сок: 1 литри, Капак за заштита од прашина, Гумирани ногарки, Лесно чистење
Тип на соковници Цедалка
Можеби ќе Ве интересира