Бренд: Fabbygo
Краток опис: Fabbygo Бојлер, 80л, 2KW греач, Емајлиран казан, Термометар,
Достапност:
Шифра: 69708
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Fabbygo Бојлер, 80л, 2KW греач, Емајлиран казан, Термометар,
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm