Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT XWDE 961480X WSSS (ex WKKC) EU, INNEX series, Машина за
Достапност:
Шифра: 69654
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT XWDE 961480X WSSS (ex WKKC) EU, INNEX series, Машина за перење и сушење со ИНВЕРТЕР МОТОР, Бела со сребрена врата, 9кг перење, 6кг сушење, 1400 вртежи, 16 програми за перење и 12 програми за сушење, Голем LCD дисплеј, Push & Wash + Dry брзо перење и сушење за 45 минути со помош на само едно копче, Eco Time, Автоматски сензор за нивото на сушење, тајмер за одложено перење, варијабилна брзина, Golden Woolmark програма која овозможува перење на алишта со ознака за рачно перење, Перење свила, Бучност на перење 52дб, A енергетска класа, Димензии: 85x59,5x54 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • Procistuvaci
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG