Бренд: ST
Краток опис: ST RF-3651WM Superior Technology, Комбиниран фрижидер со долна к
Достапност:
Шифра: 69547
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST RF-3651WM Superior Technology, Комбиниран фрижидер со долна комора, бела боја, Direct cooling, Тотален акапцитет 260л (189л разладен дел и 71л замрзнувачки дел), Механичка контрола на температурата, посебен дел за зеленчук и овошје, полици од транспарентно стакло, A+ енергетска класа, Димензии 180x55x58 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • Procistuvaci
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG